Hakkımızda

Otank Endüstri

Konutlar, ticari binalar, fabrikalar, tarımsal işletmeler ve endüstriyel tesislerde kullanılan Depolama tanklarının projelendirmesi, imalatı, satışı ve montajında uzman bir ekiple yurtiçi ve yurtdışı projelerde hizmet veren mühendislik disiplinli bir firmayız.

Birleşmiş Milletler Teşkilatları, Devlet kuruluşları ve özel sektör firmaları ile 1998 yılından beri uluslararası iş tecrübesine sahip satış ve montaj ekibimizle Türkiye, Irak, Afganistan, Lübnan, Suriye, Özbekistan, Almanya, Ürdün, İngiltere, ABD, Fildişi Sahilleri, Çin ve Tayvan gibi ülkelerle çalıştık.

Yenilikçi tasarımlarımız, geniş malzeme seçenekleri, yüksek imalat teknolojilerimiz ve mühendislik tecrübemizle depolama tankı ihtiyaçlarınız için en uygun çözümü öneriyoruz.

Şekilde, kapasitede, mekanda ve kurulumda sınırları zorluyoruz…

Misyonumuz

Müşterilerimize dünya kalitesinde mühendislik, satış ve kurulum hizmetleri sunarak ; Çevreye ve insan sağlığına zararsız, kalitesi yüksek, kurulumu kolay ve ekonomik sıvı depolama tankları temin etmek.

Vizyonumuz

Şekil, ölçü, kapasite ve kurulum limitlerini en aza indirgeyen, ekonomik, yaratıcı ve güvenilir tasarımları ile Sıvı Depolama sektöründe lider firma olmak.

AVANTAJLARIMIZ

  • Civatalı tank panelleri, kaynak ve boya gibi masraflı imalatları ortadan kaldırır.

  • Azalmış kurulum ve kurma mürettebat sayısı sayesinde yapı süresi azalır.

  • Tank araç gereçleri tahta paletler üzerine paketlenerek nakliye boyutu ve masrafları azaltılmıştır.

  • Standart panaller stoklarda bulunur, hızlı teslimat.

  • İç ve dış kurulumlar.